Skip to main content

SFD walczy ze zmianami klimatycznymi

arrow-down

Nasza firma jest niezwykle szczęśliwa mogąc dołożyć cegiełkę do ogólnoświatowej walki z powstającymi zmianami klimatycznymi. Jednym z fundamentów naszego działania jest dążenie do zrównoważonego rozwoju, więc z dumą ogłaszamy, iż dołączyliśmy do światowego projektu treedom.net! Ten wspaniały projekt powstał z inicjatywy osób dla których Ziemia jest pięknym i wspólnym domem dla wszystkich jej mieszkańców – zarówno ludzi, jak również zwierząt. Zadaniem człowieka jest to, by zadbać o swój przybytek najlepiej, jak tylko potrafi, co z radością czynimy!

Nasze ekologiczne przedsięwzięcie zakłada posadzenie jak największej ilości drzew w krajach Ameryki Południowej oraz Afryki, które w przyszłości przyczynią się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery i co równie istotne, znacząco pomogą lokalnej społeczności w ubogich częściach świata. Nasza firma zdecydowała się w pierwszym kroku na posadzenie aż 150 drzew, które już teraz dają pracę ludziom, dla których jest ona często jedynym źródłem dochodu i warunkuje ich swobodną egzystencję.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz najnowszy projekt prośrodowiskowy wspomaga realizację aż 10 celów zrównoważonego rozwoju i jest jasną zapowiedzią elementu misji naszej firmy: chcemy zadbać o dobro planety oraz pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują!

Poniżej przedstawiamy grafikę, która ilustruje – jakich celów zrównoważonego rozwoju realizację wspomaga nasz pierwszy las firmy SFD!

POPRZEDNI NEWS
UDOSTĘPNIJ
NASTĘPNY NEWS