Skip to main content

Kariera

JESTEŚMY SFD S.A.

Nasz pierwszy sklep online otworzyliśmy już w 2003 roku. Od tamtej pory prężnie działamy w sektorze e-commerce oraz sprzedajemy produkty w sklepach stacjonarnych. Tworzymy dynamicznie rozwijający się Team, który liczy już ponad 300 zaangażowanych osób. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania tysięcy klientów korzystających z naszych produktów.

SATYSFAKCJA

FACHOWOŚĆ

DRUŻYNA

ROZWIJAJ SIEBIE

bądź ambitny, stawiaj sobie cele i z pasją je realizuj!

ROZWIJAJ RELACJE

działaj w sposób przejrzysty i etyczny, dzięki temu nasza kultura będzie na coraz wyższym poziomie!

ROZWIJAJ FIRMĘ

dawaj i przyjmuj konstruktywny feedback, to gwarancja progresu!

PROCES REKRUTACJI

Aplikując do SFD S.A, masz pewność, że trafisz w profesjonalne ręce i transparentny, sprawnie przeprowadzony proces rekrutacyjny.

Nasze procesy rekrutacyjne są elastyczne. Niektóre trwają kilka dni, niektóre kilka tygodni. Spotkania odbywają się w klimacie luźnej rozmowy, nie posiadamy ani nie wymagamy dress codu. Na spotkaniu poznasz również swojego przyszłego przełożonego.

01
TY
wysyłasz swoje CV na ofertę, która Cię zainteresowała.
02
MY
analizujemy Twoją aplikację pod kątem doświadczenia i wymagań dla konkretnego stanowiska.
03
WSPÓLNIE
jeśli zauważymy, że Twoje doświadczenie jest tożsame z naszymi potrzebami biznesowymi - zaprosimy Cię na spotkanie (które może być poprzedzone krótką rozmową telefoniczną). To etap poznawania się, więc TY poznajesz oczekiwania na swoim przyszłym stanowisku, zespół i firmę, a MY słuchamy Ciebie. Możemy zadać Ci pytania, które sprawdzą, w jaki sposób pracujesz, jak określasz priorytety i jak budujesz relacje ze współpracownikami.
04
ZNÓW TY
w zależności od stanowiska, możesz zostać poproszony o przygotowanie rozwiązania case study. Co mamy na myśli? Zapoznamy Cię z przykładową sytuacją z „życia stanowiska” i będziesz mógł na nią zareagować - najlepiej jak potrafisz. W przypadku strategicznych stanowisk może zaistnieć konieczność drugiego spotkania. To dlatego, że chcemy dobrze Cię poznać i lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.
05
DECYZJA
dostaniesz od nas informację bez względu na wynik rekrutacji, cenimy sobie relacje. Nawet jeśli nie nawiążemy współpracy dziś - w przyszłości jeszcze możemy powrócić do rozmów.
06
SPOTKANIE OFERTOWE
przekazanie i omówienie szczegółowych informacji na temat warunków współpracy.

AKTUALNE OFERTY PRACY

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY DLA SIEBIE?

Jeśli nie widzisz dzisiaj oferty dla siebie, ale podzielasz nasze wartości, masz ciekawe umiejętności, doświadczenie z innego obszaru, prześlij nam koniecznie skontaktuj się z nami.

Dział HR
rekrutacja@sfd.pl
tel. +48 532 774 699