Blog

SFD S.A. zaprasza na VII Giełdę Pracy w Opolu!

sfd11
Aktualności

SFD S.A. zaprasza na VII Giełdę Pracy w Opolu!

Już jutro – 20 kwietnia w Opolu – odbędzie się siódma edycja Giełdy Pracy. SFD S.A. serdecznie zaprasza na to wydarzenie wszystkich zainteresowanych, którzy poszukują pracy lub chcą dowiedzieć się ciekawych informacji o naszej firmie.

Impreza składać się będzie z dwóch części, zaś udział w niej jest całkowicie bezpłatny.

I część – targowa – odbędzie się w godzinach 10:00 – 14:00 w Budynku Głównym Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48 – hol na I piętrze. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 30 wystawców działających na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Nie zabraknie tam również naszej firmy. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące pracy u nas, zaprezentują aktualne oferty pracy, a ponadto szykujemy kilka niespodzianek dla odwiedzających.

II część – networkingowa – odbędzie się w godzinach 15:00 – 17:00 w Collegium Civitas przy ulicy Katowickiej 89 – sala nr 15. W ciągu tych dwóch godzin odbędą się warsztaty dla studentów pod nazwą „Jakie akademickie Opole?”. W dalszej części natomiast wspólnie z Wydziałem Gospodarki i Innowacji Urzędu Miasta Opola, zostanie zorganizowana debata „Nowe kierunki dla rozwoju”. Debata odbędzie się przy udziale przedstawicieli władz, pracowników naukowych, studentów oraz młodych przedsiębiorców. Zwieńczeniem imprezy będzie sesja networkingowa, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli swobodnie debatować na temat poruszanych problemów.