Blog

SFD S.A. na targach FitFestival 2016

sfd11
Aktualności

SFD S.A. na targach FitFestival 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia targów Fit Festival 2016, które odbędą się w dniach 26-28 lutego w hali AMBEREXPO w Gdańsku. Oczywiście nie zabraknie tam również naszej ekipy SFD.

Będziemy obecni na dwóch stoiskach (ALLNUTRITION o powierzchni 60m2 oraz SFD o powierzchni 37m2), na których zaprezentujemy nasze nowe marki: ALLNUTRITION oraz SFD POWER (stoiska A17 i B13). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: będziecie mogli sprawdzić szeroką gamę naszych produktów, wypróbować przepyszne smaki, a także osobiście poznać ekipę naszych ambasadorów.

ALLNUTRITION to marka, która zadebiutowała na rynku w ubiegłym roku. W ciągu zaledwie kilku miesięcy zdobyła uznanie zarówno wśród stałych klientów korzystających dotychczas z produktów marki SFD, jak również zupełnie nowych. Nasza recepta na sukces jest prosta: szeroki wybór produktów, ponad 30 przepysznych smaków do wyboru, certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, a także atrakcyjnie niska cena – to główne atuty, dzięki którym produkty ALLNUTRITION trafiają do coraz szerszego grona odbiorców. W trakcie Fit Festival 2016 będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów, a także wypróbować rozmaite przepyszne smaki.

SFD POWER to nasza nowa marka odzieżowa, której premiera odbędzie się właśnie na tegorocznych targach Fit Festival 2016. Znajdziecie tu szeroki wybór wygodnych ubrań sportowych skierowanych dla Pań i Panów. Szczegółową ofertę zaprezentujemy na naszym stoisku SFD POWER.

Wraz z ekipą SFD, na obu stoiskach obecni będą również nasi ambasadorzy – m.in.:
– Marcel Przyszlak: IFBB Classic Bodybuilder, trzykrotny mistrz Polski 2012/13/14, międzynarodowy mistrz Wielkiej Brytanii 2014, mistrz Świata 2014
– Magda Kaleta – zawodniczka bikini fitness, trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2015, 1 miejsce FitLook 2014, 4 miejsce w Pucharze Polski 2015, uczestniczka mistrzostw Europy i Świata
– Emil Kaleński – brązowy medalista Mistrzostw Świata w kulturystyce klasycznej 2010
– Sylwia Sobota – trener personalny, mistrzyni Polski Bikini Fitness 2014

Więcej niespodzianek czeka na Was bezpośrednio na targach, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką kulturystyki i fitness na nasze stoiska.